ŽIVOTOPIS - BLAKE LIVELY

1. prosince 2010 v 11:00 | Posed by: HeW^^
© Lively-Fan.blog.cz
Celé jméno:Blake Christina Lively
Povolání: herečka
Datum narození: 25.08.1987
Věk: 23 let
Místo narození: Tarzana, Kalifornie, U.S.A.
Výška: 178 cm
Blake Christina Lively se narodila 25. října 1987 jako poslední z pěti dětí do ryze umělecky založené rodiny. Jejím otcem je herec Ernie Lively (Accidental Meeting), maminka se jmenuje Elaine. Všichni sourozenci - bratři Eric (Butterfly Effect 2) a Jason (Brainstorm), sestry Robyn (Santa kdo?) a Lori (Biohazard) - měli filmové ambice, a proto bylo téměř jasné, že i nejmladší člen rodiny půjde v jejich stopách.

Svou první roli Trixie v rodinném filmu SANDMAN si Blake zahrála v jedenácti letech pod režijní taktovkou svého tatínka. Potom ovšem nastala dlouhá pauza, zapříčiněná především povinnostmi předsedkyně třídy, roztleskávačky a členky pěveckého sboru, se kterým soutěžila dokonce na prestižních národních šampionátech.

K rodinnému řemeslu se opět navrátila až rolí sportovkyně Bridget Vreeland v SESTERSTVU
© Lively-Fan.blog.cz
PUTOVNÍCH KALHOT, filmu, jehož scénář byl založen na bestselleru spisovatelky Ann Brashares. Blake prý na konkurz při obsazování hereček do role Bridget vešla do místnosti a než udělala cokoli jiného, položila na stůl svoji fotografii. Porota si myslela, že si z nich dělá legraci, ale poté co po nějaké době opustila místnost, všichni věděli, že právě ona je tou správnou Bridget, kterou hledají. Blondýnka vysoká 178 centimetrů se tak stala nejmladší ze čtyř hlavních protagonistek Sesterstva a zahrála si zde po boku vlastního otce, který ztvárnil roli Franze Vreelanda, Bridgetina otce. Pokračování filmu se stal rok 2008.

Mezi nejnovější projekty této všestranně talentované krásky patří například komedie BEZVA VEJŠKA, kde zazářila po boku Justina Longa (Můj auťák Brouk), thriller SIMON SAYS nebo film ELVIS AND ANABELLE. Aktuálně a její největší role, díky které se hodně proslavila je postava Sereny van der Woodsen, ze seriálu GOSSIP GIRL. Seriál se stal velmi populární a oblíbený, hlavně díky této roly se Blake stala slavnou. Minulý fiml, který Blake natočila se jmenuje THE TOWN, aktuálně dotožený film je GREEN LARNE, který bude mít premiéru v roce 2011.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caseyasype Caseyasype | E-mail | Web | 24. září 2017 v 19:14 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>Click here>>></a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.